Kategoriler

Ödeme seçenekleri

Teslimat ve İadeTeslimat ve İade Koşulları

KitapYeli.com?dan sipariş esnasında teslimat bilgilerinizi ve fatura bilgilerinizi girdikten sonra işleminizi onayladığınız taktirde sistem tarafından size sipariş işleminin başarılı olduğunu ve sipariş numarasını belirten bilgi mesajı sistemimizde kayıtlı mail adresinize e-posta ile gönderilecektir.


Siparişinizin işleme alınması için eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınızdan provizyon kodu alındıktan sonra siparişiniz işleme alınmaktadır.

Siparişleriniz işleme alındığı anda siparişinizdeki ürünler stoklarımızda mevcut ise sipariş günü, mevcut değil ise sitemizde belirtilen tedarik sürecinde karşılanıp kargoya verilmektedir.


Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olma zorunluluğu aranmaktadır.Sipariş Teslimatı

Siparişlerinizi üyelik bilgilerinizle sistemden giriş yapıp teslimat ve kargo bölümünden takip edebilirsiniz.İade Koşulları

KitapYeli.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. KitapYeli.com?da satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici firmaların ve KitapYeli.com garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce baskıdan kaynaklanan basım hatası, sayfa eksikliği vb. bozukluklar kontrol edilmektedir.


Tüketici Hakları Kanunu gereğince basım hatası, sayfa eksikliği kusurları dışında kitap vb. basılı emtianın iadesi mümkün değildir. Bu yüzden sitemizden satın alınan kitapların iadesi mümkün değildir.

Ancak; 1 - Satılan ürünün hatalı olması durumunda, * Ürünlerle ilgili sorunlarda: Teslimat sırasında fark edilmesi olanaklı olmayan sorunlar bu kapsama girer. Bu konudaki isteğinizin kabulü için: - İade edeceğiniz ürünle ilgili faturanız ürünlerle birlikte gönderilmelidir. - İade işlemi teslim tarihini takip eden iki iş günü içinde başlatılmış olmalıdır. - İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir KitapYeli.com iade gerekçesini değerlendirecek ve yukarıda sıralanan koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünleri yenileriyle değiştirecektir. Böyle bir durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masraflarını KitapYeli.com üstlenir. Ürünün iadesinin yukarıdaki koşullara uygun bulunmaması, ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış girilmesi ve iade talebi sürecindeki tüm masraflar bizzat müşteri tarafından karşılanır.


2 - Teslimatçı firmadan (kargodan) kaynaklanan sorunlarda: Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda KitapYeli.com?a bildirilmelidir. KitapYeli.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Örnek Kitap Talebi

Örnek ders kitabı, yaprak test veya test kitabı taleplerinizi bildirmek için lütfen buraya tıklayıp gerekli formu eksiksiz doldurunuz.

Mağazamız

Mağazamızın yeri ve iletişim bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.